alo witam wszystkich klijentów Bastionu i zachecam do odwiedzania tego lokalu klimat the best mozna tam spedzac super chwile bawiac sie rozgladajac sie za dziewczynami na parkiecie jest z czego wybierac :P pijac wysmienite drinki polecam (drink a la laputa szymon) pytanie seba czemu nie ma go w menu :/ hehe jeszcze raz wielkie pozdro dla wszystkich klijentów bastionu no moze nie wszystkich ;/ i zapraszam 22 grudnia (czwartek) na karaoke start 20ta
| Autor: lufi | Data: 2005.12.11 22:55 |
ciao darwin niyprzejmujcie sie sasiadami ze za gosno grocie w sobota na imprezach co ich to obchodzi to jest knajpa jak jym sie cos niypodobo to wypad jak jo bych bol na waszym miejscu to by ich niy suchol pozdro:-)organizujcie dali imprezy w sobota bo nudno
| Autor: bliży | Data: 2005.12.07 08:41 |
he he jak fajnie 10 metrów soku z cytryny do bloody mary ;) musze skosztować!
| Autor: edytka_22 | Data: 2005.12.06 15:39 |
wiecej dyskotek:) a knajpa jest ok.. pozdrowka buzka.
| Autor: wujek samo zło | Data: 2005.12.05 14:58 |
knajpa jjest do bani obsługa nie wie co robi a i z klimatem to chyba na antarktydzie jest przyjemniej. no trzeba było coś złego napisać bo tu same pozytywy hehe pozdrawiem
| Autor: Plewis | Data: 2005.12.05 14:37 |
Pozdrawiam cala ekipe barmanska z Bastionu i do nastepnego spotkania :D